Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Instruktorzy MiGOKu

Czcionka:

 

 

 
 
 
Aleksandra Zgoła

Aleksandra Zgoła rozpoczęła swoją edukację muzyczną w wieku 7 lat w Poznańskiej  Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I st. im. T.Szeligowskiego w Poznaniu pod okiem Cezarego Witlewskiego. Ukończyła z wyróżnieniem POSM II st. im. M. Karłowicza
w Poznaniu, aktualnie jest studentką na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina
w Warszawie w klasie akordeonu  ad. dr hab. Rafała Grząki oraz dr Grzegorza Palusa, rozwijając się zarówno solowo jak i w zespołach kameralnych. W trakcie swojej edukacji wielokrotnie koncertowała z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej POSM II st.,
m.in. w Sali Auli Nova w Poznaniu oraz Auli UAM w Poznaniu oraz solistycznie na Zamku Królewskim w Warszawie , Zamku Cesarskim i w najważniejszych salach koncertowych
w Poznaniu. W czerwcu 2018 roku wzięła również gościnny udział w nagraniach płyty Orkiestry Kameralnej POSM II st., gdzie zaprezentowała się jako solistka.
Aleksandra została także dwukrotną laureatką Nagrody Miasta Poznania za rok 2016/17 oraz 2017/18 oraz stypendystką programu Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci.
Jako uczestniczka konkursów i festiwali akordeonowych zdobyła również wiele nagród, do których należą m.in.
-1. Prize w International Music Competition In Belgrad
-II Nagroda na Mławskim Festiwalu Akordeonowym
-2. Prize na Akkordeonwettbewerb w Wiedniu
-III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Słupcy

 

 

Paulina Gocałek

 

Paulina Gocałek. Edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 15 lat w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Zduńskiej Woli  w klasie śpiewu mgr Doroty Borowicz.

W 2016 r. ukończyła z wyróżnieniem studia drugiego stopnia w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie śpiewu dr hab. Anny Dzionek-Kwiatkowskiej. Podczas studiów zrealizowała również dwuletnie Studium Pedagogiczne.

Doświadczenia scenicznego nabywała biorąc udział w licznych kursach mistrzowskich, koncertach i projektach organizowanych przez uczelnię m.in. :

2013 r. - musical „Łódź Story” (muz. W. Korcz) w reż. Beaty Redo Dobber;

- mistrzowski kurs wokalny prof. Andrzeja Żarneckiego „Muzyka w działaniu – działanie w muzyce”;

2014-2015 r.  - Seminarium Wykonawstwa Liryki Wokalnej prof. Tomasza Herbuta;

                       - mistrzowski kurs wokalny mgr Andrzeja Saciuka

2015 r. - spektakl „Dom Bernardy Alba” inspirowany dramatem F. G. Lorki w reż. Hanny Chojnackiej.

2018 r. – Mistrzowski Kurs Wokalny prof. Marka Rzepki w ramach XII Letnich Kursów Metodycznych Muzyki Dawnej Warszawie

            Współpracowała z Teatrem Arte Creatura na Śląsku. W operetce Hrabina Mariza

 F. Lehara wcieliła się w postać Lizy.

Chętnie występuje z lokalnymi orkiestrami dętymi m.in. z Miejską Orkiestrą Dętą w Makowie Mazowieckim oraz Orkiestrą Dętą Miasta Mińsk Mazowiecki.

 

Na przełomie 2016/2017 roku miała przyjemność występować jako solistka z Orkiestrą Koncertową Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Jest tegoroczna laureatką I Międzynarodowego Konkursu Wokalnego Viva Calisia w Kaliszu.

Posiada doświadczenie w nauczaniu śpiewu solowego i prawidłowej emisji głosu dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 Irena Filuś

 

Irena Filuś jest podwójną absolwentką Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Studia ukończyła w zakresie gry na skrzypcach współczesnych oraz skrzypcach barokowych. Podczas studiów czynnie angażowała się w tworzenie różnych zespołów i projektów, między innymi: Tangeros Trio, z którym zdobyła I nagrodę na Konkursie Akordeonowym w Giżycku, III nagrodę na Konkursie Muzyki Rozrywkowej 
i Akordeonowej w Sanoku. Z zespołem Trio Akademickie wykonującym muzykę barokową zajęła III miejsce na Forum Kameralnym Muzyki Dawnej w Poznaniu. 
Z zespołem barokowym Ensemble Inegalite koncertuje intensywnie na terenie całego kraju, a w 2018 roku ukazała się pierwsza płyta zatytułowana ‚Variete’. Irena jest także muzykiem orkiestrowym, współpracowała z wieloma orkiestrami w kraju, między innymi: Filharmonią Pomorską, Filharmonią Gorzowską, Orkiestrą Filharmoników Bydgoskich, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, a także z orkiestrami za granicą: udział w nagraniu płyty „Planet der Drachen” w Berlinie, orkiestra towarzysząca zespołowi Adoro podczas licznych tras koncertowych w Niemczech, Orkiestra Fedele Fenaroli we Włoszech - koncerty zarówno we Włoszech jak i w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Na stałe związana była z Orkiestrą Opery Nova w Bydgoszczy (2014-2018). 
Posiada także wykształcenie wokalne, ukończone Studium Muzyki Jazzowej i Estradowej u profesor Joanny Zagdańskiej-Żółkoś. Jako wokalistka koncertuje z zespołem Panieneczki, z którym zagrała trasę koncertową w 2018 roku w całej Polsce supportując artystę Korteza. W 2019 roku ukazał się drugi mini album zespołu. 
Kilkakrotnie była też jurorem w konkursie Piosenki Dziecięcej w Izbicy Kujawskiej. 
Od 2017 roku prowadzi działalność pedagogiczną w szkole muzycznej w Rypinie. 

 

Donata Debinska

Donata Dębińska jest absolwentką studiów choreograficznych pierwszego stopnia na Akademi Muzycznej im. Kiejstuta i Grażyny Bacewiczów w Łodzi. Obecnie kontynuuje swoją przygodę choreograficzną na tej samej uczelni na studiach drugiego stopnia łącząc to z studiami magisterskimi z psychologii  na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Swoją przygodę z tańcem i muzyka zaczęła mając sześć lat w ognisku muzycznym w państwowej szkole muzycznej pierwszego i drugiego stopnia im. Wandy Kossakowej w rodzinnym mieście Sanok. 

W 2010 skończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia (instrument wiodący skrzypce) 

W wieku 10 lat została członkiem Formacji Tańca Towarzyskiego „Flamenco” w Sanoku i została niej kolejne 8 lat. 

W 2013 roku na ścieżce rozwoju tanecznego pojawiły się również zajęcia z tańca klasycznego, współczesnego oraz jazzu, których kontynuacją są studia na kierunku choreografii i technik tanecznych. 

Od 2016 roku regularnie uczestniczy w Otwartych Warsztatach Tańca Współczesnego w Połczynie-Zdrój, gdzie doświadczyła dużo szerszego spektrum świata tanecznego uczestnicząc w zajęciach z: tańca klasycznego, współczesnego, improwizacji tanecznej, kontaktu improwizacji, GAGA, Śniącego ciało, wodnych praktyk somatycznych, Bojowego partneringu, Capoeiry, Kung-Fu, Jogi.

 

Instruktorka zajęć improwizacji tanecznej na Warsztatach Artystycznych pod Matragoną

Nauczycielka tańca klasycznego dla dzieci w „Art Studio” Sanok 

Uczestnik prestiżowego Festiwalu tańca współczesnego „Labirynt” organizowanego przez Witolda Jurewicza 

Organizatorka Spektaklu Teatru Tańca „Created by Żubardzka” w Sanokcim Domu Kultury

Autorka choreografii „Wyścig” wystawionej na wieczorze tańca na Akademi Muzycznej w Łodzi 

Udział w projekcie muzycznym duetu jazzowego „Two I Am” 

Autorka choreografii „W trapezie pierwiastków istnienia” wystawionej na „Przystanku Balnica” 

 

O mnie:

Jestem osobą, która rozwija się cały czas i uwielbia to robić. Dzięki temu, ze sama cały czas się uczę, łatwiej jest mi przekazać tą wiedzę swoim podopiecznym. Ucząc się tańca przez wiele lat, zauważyłam jak istotna role w tym procesie odgrywa psychika. Umiejętnie łącząc wiedzę na temat ciała i umysłu, staram się podchodzić indywidualnie do każdego z uczniów. Moim zdaniem pokazanie piękna świata tańca, to najlepsza inspiracja i motywacja dla każdego młodego tancerza. Chce aby każdy, niezależnie od wieku, uczestnik zajęć skorzystał z nich w najlepszy dla siebie sposób i patrzył na rozwój przez pryzmat podobny do mojego-świetnej zabawy!

 

 

Grzegorz Siek

 

 

Z muzyką związany od najmłodszych lat z zamiłowania i wykształcenia perkusista, drugi instrument pianino. Skończył szkola muzyczna I i II stopnia w Przemyślu. Absolwent wydziału artystycznego UMCS na kierunku Jazz i muzyka estradowa w klasie perkusji. Odnajduje sie w różnych gatunkach muzycznych. Brał Udział w wielu festiwalach m.in.(Przemyska Scena Niezależna, SPAM, Fort Missia), supporty przed (Złe Psy, Poparzeni Kawa Trzy, Myslovitz, Strachy na Lachy)

 

 

 

Alina Dzięcioł

Alina Dzięcioł jest studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Kształci się pod kierunkiem prof. Klaudiusza Barana i dr hab. Rafała Grząki.  Jest stypendystką Programu „Młoda Polska 2018” Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne.  Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wykonawczych  jako solistka i kameralistka m. In: I nagroda na VIII International Music Competition (Belgrad Serbia) (2017), I miejsce na 24. Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu (2016), I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Słupcy (2017), I nagroda na Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych (2017), I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Trzcianie (2017).

 

Wielokrotnie reprezentowała nasz kraj na najbardziej prestiżowych konkursach za granicą,  m. in. w Wiedniu oraz w Niemczech. Koncertowała na salach takich jak: Filharmonia Poznańska, Teatr Wielki w Poznaniu, Sala Koncertowa Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Brała udział w koncertach towarzyszących ważnym wydarzeniom kulturalno-naukowym takim jak: uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów, wręczeniu Medali Komisji Edukacji Narodowej, uroczystości wręczenia Krzyży Zasługi i Medali za Długoletnią Służbę.

Alina Dzięcioł zajmuje się również kompozycją. Jej twórczość obejmuje muzykę na instrumenty solowe oraz różne składy kameralne. Czynnie bierze udział w konkursach kompozytorskich nieustannie pracując nad wyodrębnieniem indywidualnego stylu.

 

Adam Maksymienko

Adam Maksymienko jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina
w Warszawie. Studiował w klasie prof. Klaudiusza Barana oraz dr hab. Rafała Grząki. W 2018 roku ukończył wyżej wymienioną uczelnię z wyróżnieniem uzyskując dyplom magistra sztuki.

Brał udział w ponad 40 konkursach akordeonowych, na których wielokrotnie zdobywał nagrody. Największym jak dotąd osiągnięciem artysty jest zwycięstwo na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Wilnie w 2017 roku oraz I nagroda na X Konkursie Akordeonowym
im. Andrzeja Krzanowskiego w Czechowicach – Dziedzicach w 2018 roku. Prócz tego najważniejszymi sukcesami muzyka są czterokrotne występy w finałach najbardziej prestiżowych konkursów akordeonowych: 51. i 54. Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Klingenthal (2014, IV miejsce; 2017, IV miejsce), 65. CMA Trophee Mondial w Martigny (2015, V miejsce), VI Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Moskwie  (2015, III miejsce).

Artysta wykazuje duże zainteresowanie muzyką nową. Na swoim koncie ma wiele polskich prawykonań najnowszych dzieł wybitnych kompozytorów z całego świata. W 2018 roku wydał płytę CD „Reminiscence of the Future – Sonatas for accordion”  poświęconą twórcom uznawanym za jednych
z najważniejszych w dziedzinie rozwoju akordeonu jako instrumentu oraz pisanej na niego literatury. Aktywnie koncertuje w Polsce i za granicą w takich krajach jak Czechy, Chiny, Niemcy, Rosja, Słowacja, Ukraina, Włochy. Za swoje osiągnięcia artystyczne oraz wkład w rozwój kultury i sztuki został stypendystą Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska 2019”.

Adam Maksymienko prowadzi również działalność pedagogiczną. Posiada doświadczenie
w pracy zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i ze studentami. Wielokrotnie udzielał lekcji mistrzowskich w ramach warsztatów i kursów muzycznych.  Prowadził również wykłady towarzyszące sesjom naukowym. Jest zapraszany jako juror do komisji konkursów międzynarodowych m.in.
na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Harbinie w Chinach.

 

 

 

Radosław Świderski

Muzyk o wieloletnim doświadczeniu. Jego muzyka to przede wszystkim dźwięki gitarowe podparte mocnym głosem i ciekawymi pomysłami, to wypracowany styl oparty na rock, blues, jazz. Współpracował i współpracuje z wieloma muzykami, zespołami, kompozytorami, założył też alternatywny skład o cięższym podejściu do muzyki ( Spirit Us a później The Spirit, finalista Vena Festival), brał udział w wielu projektach, współpracował z Teatrem ES, zainteresował się także poezją śpiewaną czego efektem była jego pierwsza płyta "Moja ulica" do tekstów poety Marka Grali, był to eksperyment, jak mówił Radek, synteza rocka i poezji. Uczestniczył również w projektach szantowych. Wraz z zespołem RBB pokazywał się też na większych scenach min: Mazowieckie Klimaty czerwiec 2006, Rawa Blues oraz imprezy cykliczne takie jak Zaduszki Jazzowe. Zagrał wiele koncertów klubowych w całym kraju.

 

 


Rafał Snopczynski

 

Rafał Snopczyński jest założycielem Studia Tańca Next Level, które swoją współpracę z MiGOK'iem rozpoczęło w październiku 2015r. Zespół na swoim koncie ma już wiele osiągnięć tanecznych (pucharów, tytułów) oraz premierę swojego pierwszego spektaklu tanecznego "Siła przyjaźni", która ukazała się w 2018r. podczas podsumowania rocznej pracy dzieci.
Rafał jest osobą pozytywnie patrzącą na świat i podchodzącą do wszystkiego z uśmiechem. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą co przekłada się na bardzo dobry kontakt ze swoimi uczniami. 
Jest wieloletnim tancerzem, który swoją karierę rozwijał i szkolił w zespołach tanecznych "Avocado" , "MAT-Musicalowa Akademia Talentów" oraz "Egurolla Dance Studio".
Swoje techniki taneczne szkoli u wielu znanych tanecznych osobowości od jazz'u, modernu, tańca współczesnego, hip-hop'u i wielu innych styli tanecznych.
Na swoim koncie ma już wiele tytułów tanecznych np.:
= II vice mistrzostwo Polski, Europy i Świata w formacji modern (IDO Wetzlar/Germany)
= I miejsce w kategorii PRODUKCJE pow. 15 lat (Otwarty Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Inowrocławiu)
= I miejsce w Hip-Hop formacja (XI WORLD DANCEWEEK MIKOŁAJKI POLAND)
= II miejsce w SHOW DANCE solo dorośli (XII WORLD DANCEWEEK MIKOŁAJKI POLAND)
Swoje doświadczenia tanecze sprawdza również w programach telewizyjnych między innymi, bral udział w programach jako uczestnik "Got to Dance - Tylko Taniec" , oraz jako tancerz "Jaka to melodia" lub "Taniec z Gwiazdami".

 

Łukasz Cacko

Łukasz Cacko jest dyplomowanym instruktorem tańca towarzyskiego, animatorem tańca oraz kierownikiem na obozach tanecznych Od ponad 15 lat taniec jest jego pasją i sposobem na życie.
Wciąż jest czynnym tancerzem, co pozwala mu być na bieżąco z różnymi aspektami tanecznej profesji. Cały czas szkoli się u najlepszych trenerów w Polsce i zagranicą oraz zgłębia tajniki poszczególnych stylów tańca.
Ma za sobą wiele lat pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi o różnym stopniu zaawansowania. Współpracował z uznanymi szkołami tańca w Warszawie(A&T Sulewscy, GaBa Dance Studio, Sway Warszawa, Fast-Step Warszawa) oraz z biurami podróży na terenie całej Polski.
Od początku swojej kariery tanecznej reprezentuje klub CORTE Warszawa. Jest finalistą i półfinalistą Mistrzostw Polski, laureatem wielu turniejów Grand Prix oraz ogólnopolskich. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną „A”.
Łukasz co roku wyjeżdża na obozy i szkolenia taneczne, gdzie uczy młodych adeptów tańca i zaraża ich swoją pasją.

 

 

 

Roman Kuzelyak

Roman Kuzelyak urodził się 1960 r. na Ukrainie. Jest absolwentem Kosiwskiego Technikum Sztuki Plastycznej o specjalności ceramika. W swoim rodzinnym kraju pracował w szkolnictwie i biznesie. Specjalizował się w produkcji rzeźbionych i ręcznie malowanych pieców kaflowych. Był wykładowcą Instytutu Sztuk Pięknych. W 1984 r. zawarł związek małżeński, z którego ma syna i córkę.

W 2002 r. przyjechał do Polski, aby wesprzeć finansowo studia swoich dzieci. Początkowo pracował w firmie budowlanej na Śląsku pod Opolem. Ponadto pracował z dziećmi z Gminy Rudniki, ale chyba na stałe związał się z Gminą Łochów, a dokładnie z Muzeum Gwizdka w Gwizdałach, do którego zaprosiła go Irena Buczyńska. Tam ma swoją pracownię, w której jest instruktorem ceramiki.

Roman Kuzelyak ma za sobą traumatyczne przeżycia. W 2006 r. podczas katastrofy budowlanej hali wystawienniczej Międzynarodowych Targów w Katowicach, ledwie uszedł z życiem. Na targach prezentował swoje ceramiczne gołębie. Przypadek sprawił,  że w nocy przed przyjazdem na targi jeden z gołębi pokruszył się, co twórca odebrał jako zły znak. Chciał nawet zrezygnować z wystawy. Doszło do nieporozumień z organizatorami, a jego stanowisko przeniesiono w inne miejsce.

Obok stoiska R. Kuzelyaka przechodziła 4 - osobowa rodzina; ojciec z jednym dzieckiem poszedł dalej, a matka z synem na moment zatrzymała się. - Gdybym wtedy bardziej spróbował zainteresować swoimi glinianymi ptaszkami tego malca, byliby oni uratowani. Matka jednak odciągała synka od stoiska i pobiegli za tatą. W chwilę później wszystko się zawaliło.

Po tych przeżyciach postanowił zająć się pracą z dziećmi, którym przekazuje tajniki wyrobu figurek, gwizdków czy wazonów z gliny. Szczególne miejsce w tej kolekcji zajmują gołębie.

 

Katarzyna Stachurska-Bala

Urodziła się 9 października 1966 roku w Bukowinie Tatrzańskiej. Mieszka w Zawiszynie (gmina Jadów, pow. wołomiński) razem z mężem i trójką dzieci. Początkowy okres twórczości artystki to fascynacja ikonami, martwymi naturami, scenami rodzajowymi. Od kilku lat, Katarzyna Bala zajmuje się tematyką hippiczną, portretem i pejzażem.

Wykształcenie 

technikum tkactwa Arstystycznego w Zakopanem pod kierunkiem m.in. Marty Gąsienicy Szostak i Zofii Krzeptowskiej.

1986-1991 - pracownia artystyczna Urszuli Plewki-Szmidt w Poznaniu, współudział w realizacji monumentalnych prac, m.in: Życie i twórczość Henryka Wieniawskiego, Ołtarz Pergamoński, cykl ikon 1000-lecie chrztu Rusi.

Od 1991 roku - prywatna pracownia artystyczna gobelinów i malarstwa w Zawiszynie.

Wystawy indywidualne 

2001- Galeria Korozja i Kolor, Wołomin

2004 - Galeria Dom, Sokołów Podlaski

2004/2005 - Łazienki Królewskie - Stara Kordegarda, warszawa

2005 - Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Warszawa, Galeria Orła - Ząbki, Miejski Dom kultury - Kobyłka

2006 - Centrum wystawowo Konferencyjne na Wawelu, Kraków, Biblioteka Narodowa w Warszawie

2007 - Zamek w Liwie

2008 - Dom Kultury Polskiej w Wilnie, Galeria Lavoir de Mougins, Francja

2009 - Muzeum malarstwa w Czerniowcach, Ukaraina

2010 - Muzeum Historyczne w Zduńskiej Woli

2011 - Ukraina: Kamieniec Podolski, winnica, Lwów

2012 - Ostrów Mazowiecka

2014 - Warszawa, Centrum Sportu, Zamek Królewski - Tkanina na siedzisko Króla Stanisława Poniatowskiego

Konkursy

2001 - I nagroda w konkursie na tkaninę artystyczną do sali konferencyjnej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w Warszawie. Prace artystki prezentowane były również na corocznych organizowanych przez warszawski Miejski Dom Kultury Mokotów, Obchodach "Dnia Ziemi" w programach TVP oraz prasie krajowej i zagranicznej. Znajdują się one w instytucjach publicznych i kolekcjach prywatnych w Polsce, Australii, Francji, Kanadzie, Niemczech, Szwajcarii i USA.

 

Pogoda

Kalendarium

Wrzesień 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Polityka Prywatności

Nawigator

Ta strona używa mechanizmu „cookies” tzw. ciasteczek. Więcej informacji oraz przykład jego wyłączania dostępny jest na stronie (polityka ciasteczek). Kontynuując korzystanie ze strony zgadzacie się Państwo na działanie mechanizmu ciasteczek.

Polityka Prywatności

Niniejsza polityka prywatności dotycząca gromadzenia i przetwarzania danych osobowych ma na celu wyjaśnienie, w jaki sposób chronimy dane dotyczące osób odwiedzających tę witrynę. „Oświadczenie o Prywatności” złożone w przedmiotowej polityce ma zastosowanie wyłącznie do określonych stron internetowych Miejskiego i Gminnego Ośrodka Kultury w łochowie oraz podmiotów jemu podległych.

Administrator

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych zbieranych przez witrynę  http://www.lochow.naszgok.pl jest Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie, 07-130 ochów ul. 1 Maja 22, 07-130 Łochów NIP 824-11-97-787,REGON ; 000566345, iod@fus-system.plwww.lochow.naszgok.pl ,

Wszelkie pytania dotyczące „Oświadczenia o Prywatności”, gromadzenia i przetwarzania danych osobowych użytkowników witryny prosimy kierować do naszego Inspektora Ochrony Danych na adres: iod@fus-system.pl

Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna nie wymusza na użytkownikach obowiązku podawania swoich danych osobowych, aby móc z niej skorzystać. Jednakże za jej pośrednictwem mogą być gromadzone dane osobowe dobrowolnie udostępniane przez użytkowników dla celów statystycznych, dokonania zakupów za naszym pośrednictwem korzystamy z programów  Facebook,  Mail, które służą nam do rejestrowania aktywności użytkowników.

Za każdym razem zgoda na przetwarzanie danych osobowych zostanie pozyskana od użytkownika zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, a administrator poinformuje użytkownika o zbieraniu i przetwarzaniu danych osobowych przed ich pozyskaniem i rozpoczęciem przetwarzania.

Informacje na temat plików cookies

Dla potrzeb zarządzania witryną i usprawnienia nawigacji administrator może używać plików cookies (małych plików tekstowych zapisywanych w przeglądarce użytkownika). Nie zbieramy, ani nie przechowujemy pojedynczych plików cookies w formie nie połączonych za sobą. Dla celów funkcjonalnych mamy dostęp wyłącznie do pochodzących z cookies danych połączonych ze sobą.

Dodatkowe informacje na temat wykorzystywania przez nas plików cookies umożliwiających rejestrowanie aktywności w witrynie oraz możliwości ich kontrolowania przez użytkowników podano w „Informacji o plikach cookies”.

Bezpieczeństwo informacji

Wprowadziliśmy określone standardy technologii i bezpieczeństwa operacyjnego w celu ochrony informacji dostarczonych przez osoby odwiedzające Witrynę przed nieupoważnionym dostępem, ujawnieniem, modyfikacją lub zniszczeniem.

Modyfikacja informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych

Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian okresowych, uznaniowych modyfikacji niniejszego „Oświadczenia o prywatności”. Z chwilą jego aktualizacji informacje o tym wraz z datą jej wprowadzenia podamy na górze strony. W takim przypadku zmienione „Oświadczenie prywatności” będzie mieć zastosowanie do użytkowników i przekazywanych przez nich danych począwszy od daty aktualizacji.

Ochrona prywatności dzieci

Wiemy, jak ważna jest ochrona prywatności dzieci w Internecie. Witryna nie została zaprojektowana z myślą o dzieciach poniżej szesnastego roku życia i nie jest dla nich przeznaczona. Nasza polityka nie przewiduje celowego gromadzenia danych, dotyczących dzieci poniżej szesnastego roku życia.